Seks analny - twój pierwszy raz.

Seks analny - twój pierwszy raz.

Od dawna macie ochotę spróbować seksu analnego ale nie wiecie jak przekonać do tego swoją partnerkę? Przede wszystkim sam fakt, że nie chcecie tego zrobić "na siłę" - dobrze o Was świadczy. Seks analny bez odpowiedniego przygotowania będzie bolesny - zarówno dla partnerki jak i dla Was, dlatego też warto odpowiednio się do niego przygotować. Przede wszystkim zacznijcie od rozmowy - oboje powiedzcie o swoich obawach czy wymaganiach...

Czytaj więcej...

Randki w sieci

Randki w sieci

Od kiedy tylko na świecie pojawił się internet, ludzie zaczęli ułatwiać sobie dzięki niemu życie. W sieci możemy oglądać filmy, słuchać muzyki, możemy robić zakupy bez wychodzenia z domu, możemy kupować usługi różnego typu, bilety na koncerty, mamy możliwość obsługi bankowości przez internet, płacenia rachunków... Można by wymieniać w nieskończoność. Kiedy pojawiła się opcja kontaktowania się między sobą właśnie przez portale internetowe i różne komunikatory (i to przeważnie za darmo), twórcy portalu randkowych postanowili pójść o krok dalej. Od dawna w sieci istnieją portale z ogłoszeniami matrymonialnymi - możemy przez internet poznać partnera na resztę swojego życia, na wspólną kolację, albo po prostu - na seks.

Czytaj więcej...

Roksa.pl vs mamochote.pl

Roksa.pl vs mamochote.pl

Każdy fan dobrych stron z ogłoszeniami matrymonialnymi doskonale znał portal Roksa.pl, który nie dawno został zamknięty. Nie były to ani prace serwisowe, ani zawieszenie działalności - przez działania Policji portal najzwyczajniej zniknął z sieci a jego właściciele zostali aresztowani (za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która czerpała korzyści z ułatwiania prostytucji - nielegalnej w Polsce - niezależnie od tego czy to był tylko serwis "on-line"). W związku z zamknięciem portalu, aresztowano aż 11 osób zamieszkujących Małopolskę - tylko co dalej? Co z użytkownikami, którzy zamieszczali ogłoszenia w sieci za pomocą portalu Roksa.pl?

Czytaj więcej...

Zamkniecie odloty.pl

Zamkniecie odloty.pl

Serwis Roksa.pl działał aż 15 lat - jak to możliwe, że przez tyle lat wszystko było "w porządku" aż nagle, kilka dni temu portal zniknął z sieci informując swoich gości i użytkowników, że nie są to żadne prace serwisowe, ani chwilowe zawieszenie działalności a raczej zamknięcie portalu poprzez działania Prokuratury... Na wielu forach internetowych zamknięcie portalu Roksa.pl wywołało niezłą burzę. Użytkownicy zaczęli się zastanawiać czy kolejne portale w stylu Roksy też będą się zamykać – i czy będą powstawać kolejne portale z ogłoszeniami towarzyskimi? Czy może jednak to już koniec ciekawych ogłoszeń i anonsów towarzyskich, które można było znaleźć albo umieścić w sieci na różnego rodzaju portalach, stworzonych specjalnie w tym celu?

Czytaj więcej...

Roksa.pl vs odloty.pl

Roksa.pl vs odloty.pl

Szukasz romansu, skoku w bok, jednorazowego niezobowiązującego seksu? Najczęściej szukasz tego typu ogłoszeń w sieci, na słynnych portalach z ogłoszeniami towarzyskimi? No to masz aktualnie problem... Umieszczałaś własne ogłoszenia towarzyskie w sieci by czerpać z niezobowiązujących spotkań korzyści majątkowe? W takim razie masz jeszcze większy problem...

Czytaj więcej...

Zamknięcie Roksa.pl

Zamknięcie Roksa.pl

Ci, którzy w sieci szukali romansu, albo po prostu miłych Pań do towarzystwa na pewno nie raz słyszeli albo nawet odwiedzali portal Roksa.pl. Ten jeden z najsłynniejszych portali z ogłoszeniami matrymonialnymi działał od wielu lat. Parę dni temu jednak, fani portalu zostali niemile rozczarowani – kiedy próbowali wejść na serwis, dostawali informację, że portal zawiesza działalność co spowodowane jest realizacją postanowień Prokuratury. Już więc wszyscy wiedzieli co się święci. Nie tylko właściciele portalu, ale również sami użytkownicy mogli spodziewać się nie lada problemów.

Czytaj więcej...

Masturbacja i masturbowanie się

Masturbacja i masturbowanie się

Na świecie nie ma chyba osoby, która w swoim życiu przynajmniej raz nie próbowała masturbacji. Zarówno mężczyźni jak i kobiety często bawią się solo a światowe statystyki to potwierdzają! Wynika z nich bowiem, że aż 98% Brytyjczyków i 79% Brytyjek masturbuje się. W Ameryce, statystyki są bardzo podobne (92% mężczyzn i 78% kobiet masturbuje się). W Polsce natomiast według danych masturbuje się zaledwie 47% mężczyzn i 23% kobiet - choć uważamy, że liczby te są wyższe, jednak mało osób chce przyznać się do zabaw solo.

Czytaj więcej...

Zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne sterowane zdalnie? Gadżety erotyczne cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród osób samotnych jak i wśród par. W końcu trzeba wprowadzać do sypialni jakieś urozmaicenia jeśli nie chcemy by w nasz seks zakradła się nuda i rutyna.

Czytaj więcej...